Lees Mei met o.a. Nicoline van der Sijs

Jaarlijkse Estafettelezing van de Mei van Gorter met 101 lezers

Presentators zijn Miquel Bulnes en Nikki Dekker. Inleider is Wiljan van den Akker. De voorlezers in volgorde van optreden zijn:

12.30 uur Boek 1, blok 1
Tom Pauka, schrijver/journalist/radiomaker
Akwasi O. Ansah, theatermaker/rapper
Margriet Oostveen, columnist NRC/NRCnext
Arend Jan Heerma van Voss, radiomaker/schrijver
Eveline Vreeburg, schrijver
Esther Jansma, dichter/archeoloog
Mohammed Benzakour, schrijver/dichter
Soula Notos, stand-up comedian/actrice/theatermaker
Nicoline van der Sijs, historisch taalkundige/etymoloog
Bart van de Lisdonk, filmcomponist/sounddesigner
Julia van den Akker, scholier
Arjen de Vreede, DJ Dna/scratcher Urban Dance Squad
Juan Heinsohn Huala, dichter/beeldend kunstenaar
Arzu Aksoy, sieradenontwerper
Frans Vlinderman, dichter

13.30 uur Boek 1, blok 2
Marjolijn van Heemstra, schrijver/dichter/theatermaker
Geert Koefoed, taalwetenschapper/letterkundige
Christien Brinkgreve, hoogleraar sociologie/publicist
Tommy Ventevogel, transmediaal expressionistisch theatermaker
Loren Brouwers, dichter
Wiljan van den Akker, dichter/literatuurwetenschapper/vice-rector RUU
Merel Jansen, actrice/presentator Tastoes Grote Literatuurquiz
Frank Heinen, journalist/maker Tastoes Grote Literatuurquiz
Tracy Metz, journalist/directeur John Adams Institute
Randa Nassar, filmmaker
A.L. Snijders, schrijver
Marjan Luif, actrice
Jina Sumedi, muzikant/componist/producer
Carel Helder, journalist/leider Torpedo Theater
Dubravka, beeldend kunstenaar

14.40 uur Boek 2, blok 3
Joop Lieverse, beeldend kunstenaar
Marten de Paepe, singer-songwriter
Elma van Haren, dichter/beeldend kunstenaar
Nafiss Nia, dichter/filmmaker
R.P. Bosch, filosoof/historicus/schrijver
Ronald Snijders, componist/fluitist/musicoloog/schrijver
Saar Ponsioen, filmacademiestudent
Helena Hoogenkamp, theatermaker/dichter/schrijver
Joop Leo, filosoof
Canan Yağmur, dichter/radiopresentator
Els van Stalborch, dichter
Pieter Verhoeff, filmmaker
An Prudon, eindredacteur Tijdschrift Vooys
Dirk Mulder, columnist/journalist AD-UN
Eva Meijer, beeldend kunstenaar/schrijver/singer-songwriter
Frank Keizer, dichter/vertaler/criticus/gastredacteur Perdu
Ashar Medina, filmacademiestudent

15.40 uur Boek 2, blok 4
Tom Ordelman, schrijver/dichter/journalist
Claire van Daal, hoofd programma Nederlands Filmfestival
Marcel Gieling, galeriehouder
Maartje Nevejan, actrice/documentairemaker
Aaliyah Bochhah, presentator/ontwerper/oprichter Mama’s Koelkast
Jan Willem Campmans, beeldend kunstenaar
Wim Brands, presentator Vpro Brands met Boeken
Jana Beranová, dichter/vertaler
Laura van der Haar, dichter/archeoloog
Arturo Desimone, schrijver/dichter/tekenaar
Ellen Gloudie, medewerker Collecties Letterkundig Museum
Thierry Baudet, publicist/historicus/jurist/columnist NRC
Hadjar Benmiloud, schrijver/columnist Spits/radiopresentator
Atty Mensinga, culinair vertaler
Thomas Möhlmann, dichter
Beate Volker, hoogleraar sociologie RUU
Tamar Montagne/Chrétien Breukers, basisscholier/haar vader

16.40 uur Boek 2, blok 5
Doeshka Vrede, muzikant
Willem van Zeeland, eindredacteur Vpro 3voor12
Fleur Speet, literatuurcriticus
Carolina Trujillo, schrijver/filmmaker
Fred Penninga, schrijver/dichter
Marko Martens, scenarioschrijver
Femke Lutgerink, artistiek leider Fotodok
Aya Dürst Britt, arabist/redacteur/ontwerper
Marcel van Silfhout, onderzoeksjournalist/kookboekenschrijver
Roos Geerse, oprichter The Social Bookcompany
Marieke Dubbelman, columnist AD-UN/Vinexvrouwtje
Peter Paul de Baar, journalist/oprichter Theo Thijssenmuseum
Pip Schuurman, filmacademiestudent
Anahí Clemens, ontwerper/fotograaf/beeldend kunstenaar
Marieke de Vos, communicatiemanager Amsterdam Light Festival
Anne Büdgen, dichter/theatermaker
Ton Naaijkens, hoogleraar Duitse literatuur en vertaalwetenschap
Annemieke Houben, researcher Meertens Instituut

18.00 uur, Boek 3, blok 6
Katrien van Beurden, actrice/artistiek leider Theatre Hotel Courage
Bo van de Graaf, saxofonist/componist/leider I Compani
Onno Kosters. Dichter
Joost Segers, acteur
Susanne de Heer, redacteur beeldende kunst CultuurBewust.nl
Ottolien Boeschoten, actrice Man bijt hond/radiomaker
Margijn Bosch, actrice ’t Barre Land
Hannah van Binsbergen, dichter
Gerry van der Linden, schrijver/dichter/beeldend kunstenaar
Cigdem Yuksel, fotograaf/journalist
Monir Goran, muzikant/componist
Vandana Ramrochan Tewari, actrice/filmmaker
Robin Steegman, actrice
Tim Pardijs, stadsdichter Zutphen
Sasja Janssen, schrijver/dichter
Joost Oomen, dichter
Miek Zwamborn, dichter/schrijver/vertaler/beeldend kunstenaar
Sannemaj Betten. Schrijver/dichter